У Києві перевідкрили оновлену Кіберзону, що знаходиться в центрі міста під Бессарабською площею. Технологічним партнером стала компанія Lenovo, яка модернізувала ігрове залізо — компʼютери та монітори. На честь перезапуску легендарного клубу CyberZone powered by Legion стартує серія турнірів з CS2, Dota2 та VALORANT з сумарним призовим фондом понад 200 000 гривень.

Оновлений клуб розділено на чотири зони: від стандартної з комп'ютерами Lenovo Legion T5 на базі GTX 3060 Ti до VIP з пристроями Legion T7 та базі GTX 4080. Так, ігровий простір отримав найпотужніші комп’ютери серед клубів країни та став єдиним подібним місцем у Києві, де можна пограти на новій відеокарті GeForce GTX 4080 з частотою 360Hz.

Клуб CyberZone powered by Legion вже має розклад турнірів на жовтень, в яких можуть взяти участь всі охочі. Більшість змагань відбудуться у демократичному форматі мікскапу, коли для участі не потрібно мати команду, достатньо прийти на LAN, а тіммейтів підберуть організатори.

●     7 жовтня, 10:00 — CS2, 5x5 мікскап, реєстрація за посиланням;

●     8 жовтня, 10:00 — CS2, 2x2, командний формат, реєстрація за посиланням;

●     14 жовтня, 10:00 — VALORANT, 5x5 мікскап, реєстрація за посиланням;

●     15 жовтня, 10:00 — Dota2, 5x5 мікскап, реєстрація за посиланням.

Окрім грошової винагороди та інших цінних призів учасники змагань матимуть змогу виграти ігровий ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8. Розіграш ноутбука відбудеться 16 жовтня серед учасників усіх турнірів.

Історія цього клубу розпочалася ще у 2002 році й за більш як 20 років клуб пережив не одну трансформацію. Офіційний рестарт оновленого простору за підтримки компанії Lenovo відбувся 30 вересня. В цей день там провели перший в Україні та світі закритий турнір з Counter-Strike 2. Переможець турніру отримав у подарунок геймерський Lenovo Legion Slim 5, а другий такий ноутбук рандомно розіграли серед усіх учасників події.


Адреса: Метроград, Бессарабська площа, 2, мінус другий поверх, CyberZone powered by Legion. Внесок за участь у турнірі: 200 грн.