Ринок смартфонів і загальна економіка сповільнилися після пандемії, і Apple реагує на це меншою надбавкою для співробітників у 2023 році порівняно з 2022 роком.

Пандемія створила роздуту споживчу економіку, особливо навколо побутової електроніки. Такі пристрої, як iPhone та iPad, швидко продавалися, забезпечуючи Apple більше прибутків, які можна було отримувати до співробітників через бонуси та підвищення.

Згідно зі звітом Bloomberg, Apple повернулася до стандартних сум підвищення у 2023 році на тлі уповільнення економічної ситуації. cпівробітники роздрібної торгівлі отримають підвищення приблизно на 2%-5% у 2023 році, що набагато менше, ніж підвищення на 2%-10%, отримані в 2022 році.

Підвищення застосовуються до роздрібної торгівлі та технічної підтримки AppleCare. 

У 2022 році більш значні прибавки супроводжувалися підвищенням мінімальної зарплати з 20 до 22 доларів. Ці пільги були надані в рік, коли зусилля щодо об’єднання профспілок були доволі актуальними, а нестача робочої сили була загрозою.

У звіті зазначається, що у 2023 році спроби профспілок охолонули, а також зменшилася загальна інфляція та скорочення ринку смартфонів. Ймовірно, ці фактори сприяли зниженню підвищення.