Модель Pro має 6,1-дюймовий екран, а Pro Max має 6,7-дюймовий дисплей — такий самий, як у нових iPhone 15 і 15 Plus. Обидва оснащені чіпом A17 Pro, який, за словами Apple, має найшвидшу продуктивність серед усіх смартфонів і навіть може кинути виклик деяким ПК високого класу. Разом із переробленим графічним процесором Apple, схоже, вважає, що ці пристрої можуть підвищити рівень ігор, у які можна грати на телефоні.

Обидва телефони тепер мають порт USB-C замість старого порту Lightning. Але у випадку Pro це може бути більше, ніж просто зарядка: Apple каже, що 15 Pro — це перший телефон зі швидкістю передачі даних 10 Гбіт/с, що значно полегшить отримання фотографій і відео із вашого телефону. Уся ця потужність знаходиться в новому, титановому корпусі.

Кнопка Action (дії), яка замінює перемикач дзвінка на лівій стороні iPhone Pro, є новим елементом, який можна налаштувати для запуску ярликів, виклику спеціальних можливостей, запуску камери, увімкнення ліхтарика тощо. Хоча за замовчуванням це все ще перемикач дзвінка.

Обидві моделі з приставкою Pro оснащені дисплеями Super Retina XDR із функцією ProMotion і підтримують як always-on режим екрану , так і новий режим очікування в iOS 17.


Крім того, обидві новинки мають оновлену 48-мегапіксельну камеру, яка нібито робить кращі фотографії в умовах слабкого освітлення, вловлює менше відблисків і використовує системи штучного інтелекту Apple для зйомки фотографій HEIF у повній роздільній здатності. Крім того, тепер тут можна знімати з різними фокусними відстанями — 24 мм, 28 мм і 35 мм — і все це основною камерою. Також користувач здатний отримати до 5-кратного оптичного масштабування, найбільше, що коли-небудь пропонувала Apple, і до 120 мм фокусної відстані.

 

Що стосується відео, то пристрої здатні знімати відео 4K60 ProRes в пам'ять на самому смартфоні, або навіть записувати відео безпосередньо на зовнішній накопичувач через порт USB-C (якщо є відповідний кабель). 15 Pro також може знімати «просторове відео» — типи 3D-вмісту, які ми бачили у Vision Pro — хоча ця функція з’явиться пізніше цього року.