Компанія PocketBook готує до продажів нову продуктову лінійку, яка буде представлена 6-дюймовими компактними та легкими рідерами Verse Pro і Verse.

PocketBook Verse Pro має 6-дюймовий екран E Ink Carta з HD роздільною здатністю 1072 × 1448 і 300 PPI. Пристрій має оптичні характеристики, настільки наближені до друкованої сторінки, наскільки це можливо для гаджета. Дисплей E Ink не відблискує на сонці, що робить його ідеальним для читання на вулиці. І ще одна надважлива деталь: енергоефективна технологія E Ink забезпечує до одного місяця читання на одному заряді акумулятора. Вага пристрою лише 186 г.

PocketBook Verse Pro підтримує функцію Text-to-Speech, яка може перетворити будь-який текстовий файл на звукову доріжку, озвучивши його однією з 26 доступних мов.

PocketBook Verse Pro відповідає стандарту IPX8. Це означає, що рідер можна занурювати у прісну воду на глибину до 2 метрів на термін до 60 хвилин без будь-яких шкідливих наслідків.

Серед інших характеристик: рідер підтримує 25 форматів електронних книг, 6 аудіоформатів, а також технологію Adobe DRM. До місяця роботи на одному заряді; сервіс PocketBook Cloud та Wi-Fi; 16 ГБ вбудованої пам'яті; автоматична ротація екрана; є попередньо встановлені словники.

PocketBook Verse — це більш доступний і простий електронний рідер із сенсорним екраном E Ink Carta™ і SMARTlight. Новинка має 6-дюймовий сенсорний HD екран E Ink Carta™. 8 ГБ вбудованої пам’яті, а також слот для карти пам’яті до 128 ГБ. Це компактний пристрій, що важить 182 г.