За даними дослідження  «Майбутнє української робочої сили», бізнес стикається насамперед із браком кваліфікованих працівників. Незважаючи на високий рівень безробіття, відчутним є дефіцит окремих спеціальностей. Компанія SAP надає можливості для набуття нових навичок, перекваліфікації, безкоштовного навчання та сертифікації в сфері найсучасніших технологій.

На платформі SAP Learning доступно більше 100 безкоштовних онлайн-курсів. Візуальні посібники — SAP Learning Journeys — пропонують простий у навігації безплатний навчальний контент, який допоможе здобути необхідні знання й навички та підготуватися до сертифікації SAP. Ці посібники охоплюють безліч тем, зокрема UX, розробку програмного забезпечення, дані й аналітику, хмарні можливості тощо. Завдяки простим урокам і практичним заняттям можна отримати важливі навички та впевненість, щоб справлятися з реальними викликами. Навчальний контент регулярно оновлюється, щоб відобразити останні тенденції, рішення та продукти SAP.

Відкриті онлайн-курси openSAP забезпечують інноваційне навчання завдяки контенту від провідних експертів. Навчання передбачає гейміфікацію та наявність дискусійних форумів для взаємодії з іншими учнями й експертами в онлайн-форматі. З openSAP Microlearning можна переглядати окремі відео, щоб доповнити чи поглибити свої знання. OpenSAP Podcasts надають корисну інформацію від учасників екосистеми SAP, зокрема від працівників, партнерів і клієнтів компанії.

Є можливість отримати один з 10 000 безкоштовних ваучерів на сертифікацію. Зареєструвавшись на платформі, учасник, що відповідає критеріям, отримає доступ до навчання, яке можна пройти в будь-який зручний час. Після його завершення в усіх охочих є можливість скласти відповідний іспит та отримати безкоштовний ваучер SAP Certification. А долучившись до Career Corner, учасники програми матимуть доступ до оголошень про вакансії.

Завдяки двотижневому безкоштовному доступу до Discovery SAP Learning Hub можна переглянути вміст останніх освітніх ресурсів у портфоліо програмного забезпечення SAP, отримати інтерактивний віртуальний дидактичний простір для спілкування з експертами SAP та своїми колегами, підібрати відповідні варіанти навчання для певної посади чи рівня навичок тощо.

SAP приділяє багато уваги навчанню та підготовці студентів та викладачів ВНЗ по всьому світу – для цього окремо створений SAP University Alliances. Він надає безкоштовне навчання для українських студентів і викладачів. Програма складається з 32 годин для віртуальних сеансів через Zoom і 68 годин для самостійного навчання, зокрема для вправ і розробки теоретичних концепцій у реальній хмарній системі SAP S/4HANA. Упродовж навчального періоду учасники програми зможуть зрозуміти бізнес-процеси й те, як SAP підтримує їх за допомогою своїх рішень. Навчання розпочнеться 19 жовтня 2023 року й триватиме до 28 березня 2024 року. Ознайомитись з іншими можливостями для студентів можна за посиланням.

«Ринок праці в Україні потребує суттєвої перепідготовки кадрів. Суспільство повинно сприяти перспективам для повторної кваліфікації ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб, біженців, які залишаються за кордоном або повертаються додому, тощо. Ми в компанії надаємо можливості для отримання навичок роботи з провідною глобальною B2B-платформою SAP. Завдяки цим ініціативам ми прагнемо, щоб кожен міг навчатися і, зрештою, почати кар’єру в екосистемі SAP. З нетерпінням чекаємо українців, які приєднаються до висококваліфікованої глобальної сім'ї SAP», — зазначила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.