Усі організації рано чи пізно освоюватимуть хмару. Незалежно від того, чи почали вони вже впроваджувати хмарні технології, чи перебувають у процесі планування, чи поки що не можуть усвідомити необхідність таких змін, у недалекому майбутньому це неминуче. У цьому впевнений Фергус Міскеллі, керівник напряму хмарної трансформації клієнтів Google Cloud.

Ще звіт від 2015 року «Cloud Sherpas Enterprise Cloud Report» показав, що хмарні технології є ключовою частиною ІТ-стратегії 82% організацій по всьому світу. А в 2023 р., згідно з дослідженням Flexera, 87% компаній вже мають мультихмарну стратегію.

Загалом експерт називає шість основних причин впровадження хмарних технологій. Три з них орієнтовані на бізнес (зростання, ефективність та досвід), ще три орієнтовані на технологію (гнучкість, витрати та гарантії).

1. Зростання бізнесу

Більш швидкий та успішний розвиток бізнесу – одна з головних переваг, яку отримують організації внаслідок застосування хмари. За даними Infosys Cloud Radar, запровадження хмарних технологій може збільшити зростання прибутку на 11,2%.

2. Ефективність

Понад 70% організацій у всьому світі називають ефективність однієї з головних областей, яку вони сподіваються покращити за допомогою хмарних технологій. По суті це усунення непотрібних кроків для раціоналізації процесів з метою підвищення продуктивності або прискорення виконання вимог замовника. В результаті підвищення ефективності також сприяє зростанню бізнесу та реалізації ініціатив у галузі досвіду (за рахунок швидшого задоволення потреб клієнтів).

3. Якість сервісу

Наступним серед бізнес-драйверів є підвищення якості обслуговування клієнтів. Хмарна інфраструктура дозволяє аналізувати дані із різних джерел за допомогою різних інструментів, а також сегментувати їх на основі поведінки клієнтів для персоналізації досвіду та взаємодії.

Два найбільш поширені способи, за допомогою яких організації покращують досвід клієнтів у хмарі, — це впровадження нових каналів взаємодії та підвищення продуктивності праці.

Однак прагнення до підвищення якості обслуговування може вступити у прямий конфлікт із цілями, пов'язаними з витратами та ефективністю. Наприклад, якщо впровадити автоматизовану телефонну систему обслуговування клієнтів, можна скоротити витрати та підвищити ефективність, але при цьому постраждає якість обслуговування.

4. Гнучкість

Підвищення гнучкості ІТ, тобто забезпечення можливості оперативніше реагувати на потреби бізнесу і швидше реагувати на зміни ринку, є головним технологічним драйвером для більш ніж 60% організацій по всьому світу.

Ця мета цілком досяжна у хмарному середовищі, оскільки розвиток моделі «ПЗ як сервіс» (SaaS) означає, що ІТ-фахівцям більше не потрібно вирішувати традиційні завдання управління додатками. Крім того, хмарні технології легше вдосконалювати та змінювати відповідно до мінливих потреб бізнесу.

5. Витрати

Цей драйвер має дві сторони: скорочення ІТ-витрат та їх реструктуризація, що дозволяє розподілити їх у часі завдяки моделі ліцензування SaaS-технологій. Хоча компанії вважають зниження витрат на ІТ одним із ключових факторів хмарних обчислень, витрати часто відходять на другий план порівняно з іншими факторами, оскільки організації зазвичай вважають за краще реінвестувати заощаджені кошти для досягнення інших цілей, таких як підвищення гнучкості та покращення якості обслуговування.

6. Гарантії

І нарешті, гарантії – це ідея про те, що в хмарі дані будуть надійніше захищені, а користувач отримає більший час безвідмовної роботи, оскільки його рішення обслуговуються провайдерами, які побудували свій бізнес на цих компетенціях.

Тому не дивно, що понад 70% організацій зазначають, що найбільшу вигоду від запровадження хмарних технологій отримують ІТ-служби. Хоча організаціям, які працюють у галузях з високим рівнем регулювання, необхідно бути більш обережними у питаннях дотримання нормативних вимог, хмарні технології все ж таки є життєздатним варіантом. Загалом переваги, що забезпечуються гарантіями, можуть також сприяти реалізації ініціатив, спрямованих на підвищення гнучкості ІТ.