Компанія Lenovo анонсувала перший 16-дюймовий ігровий ноутбук в екосистемі Lenovo Legion та у світі з автономною системою рідинного охолодження – Legion 9i. Пристрій продовжує лінійку продуктів Legion, до якої належить серія Lenovo Legion Pro для кіберспортсменів та серія Lenovo Legion Slim для геймерів.

Новинку обладнали процесором Intel Core i9-13980HX 13-го покоління, графікою NVIDIA GeForce RTX 4090 та двоканальною оперативною пам’яттю 64 ГБ DDR5 з частотою до 5600 МГц або надзвичайно швидкою 32 ГБ DDR5 з частотою до 6400 МГц.

Legion Coldfront — це перша у своєму роді інтегрована система рідинного охолодження на 16-дюймовому ігровому ноутбуці, яка дозволяє відводити до 230 Вт тепла (TDP 230 Вт) при вазі лише 2,56 кг. Система, розроблена спільно з Cooler Master, працює з графічною пам’яттю (GPU VRAM). Під час екстремальних ігрових сесій, коли температура графічного процесора досягає 84°C, система автоматично вмикається, щоб охолодити його. У поєднанні з налаштованою ШІ системою повітряного охолодження з трьома вентиляторами й 6 333 окремими випускними отворами, Lenovo Legion 9i залишається прохолодним навіть під час найвиснажливіших ігор і творчих сесій. Щоб компенсувати додаткову вагу системи рідинного охолодження, інженери Lenovo розробили інноваційну верхню кришку з пресованого карбонового волокна. Вона не лише зменшує вагу пристрою, а й створює унікальний візерунок на верхній кришці кожного ноутбука Lenovo Legion 9i завдяки процесу пресування.

Пристрій оснащений Mini-LED дисплеєм Lenovo PureSight з роздільною здатністю 3,2K (3200x2000 пікселів), співвідношенням сторін 16:10 та змінною частотою оновлення 165 Гц. Творці можуть перемикатися між колірними просторами DCI-P3 та sRBG у попередньо встановленому програмному забезпеченні X-Rite завдяки заводському калібруванню кольору дисплея кожного пристрою. Mini-LED дисплей займає 94% площі корпусу, забезпечує чіткі візуальні ефекти для геймерів та кріейторів, а з накопичувачем SSD PCIe 4 покоління об’ємом до 2 ТБ можна поринути у безліч ігрових всесвітів.

Функція Smart FPS ШІ-чіпа Lenovo LA-2 напряму взаємодіє з дисплеєм, щоб автоматично регулювати потужність центрального та графічного процесорів, забезпечуючи максимальну кількість кадрів за секунду незалежно від сценарію гри. Додаткове занурення в ігровий процес забезпечує програмне забезпечення Tobii Horizon, дозволяючи гравцям контролювати гру за допомогою рухів голови.

Lenovo Legion 9i готовий до тривалої роботи в автономному режимі з акумулятором ємністю 99,99 Вт-год, його можна зарядити через тонкий адаптер на 330 Вт або за допомогою блоку живлення Type-C® на 140 Вт, що входять у комплект. Підключення до Wi-Fi 7 та Bluetooth 5.3 забезпечується Wi-Fi-картою MediaTek Filogic 380 зі швидкістю бездротового зв’язку до 6,5 Гбіт/с.


Як і решта ноутбуків лінійки, Lenovo Legion 9i постачається з Windows 11 та 3-місячною підпискою на Xbox Game Pass Ultimate. Nahimic від SteelSeries забезпечує захоплююче 3D-звучання, яке покращує просторове сприйняття та дозволяє геймерам чути товаришів по команді більш чітко. Для гравців-стрімерів також доступні настроювані елементи керування еквалайзером, які допоможуть зосередитися на перемозі у змаганнях.

Програмне забезпечення Lenovo Vantage пропонує додатковий комплексний набір інструментів, включаючи панелі керування продуктивністю в режимі реального часу, контроль розгону, інтелектуальне керування вентиляторами з новим користувацьким режимом, що дозволяє гравцям отримати перевагу в конкурентній боротьбі. У комплекті з кожним пристроєм Lenovo Legion надається Legion Arena, яка об'єднує ігри користувачів з різних платформ у єдину ігрову бібліотеку для зручного вибору бажаної гри. Додаткова підтримка Lenovo Premium Care також доступна для тих, хто бажає отримати доступ до розширеної технічної підтримки з можливістю виїзду фахівця додому та профілактичної перевірки стану ПК.