10 серпня у МВЦ (Броварський проспект, 15) пройде iForum-2023. Конференція відбудеться утринадцяте. Формат і тематика напрямів цього року трансформується відповідно до реалій воєнного часу. Захід пройде в одному павільйоні, де є укриття, і відповідно кількість учасників буде обмежена орієнтовно до 5 тисяч учасників.

На iForum-2023 з’явиться три нових напрями, що відображають запит суспільства на теми, якими зараз живе фахова та ділова спільнота: Military Tech, АІ та Україна Майбутнього.

Military Tech сфокусується на трендах розвитку воєнних технологічних рішень в Україні. Тут зберуться розробники, стартапи і виробники, будуть також представники Мінцифри та Міністерства з питань стратегічної промисловості. Напрям зосередиться, зокрема, на БПЛА, синхронізації та узгодженні дій розробників, вирішенні назрілих проблем та можливостей серійного виробництва.

АІ збере експертів у проривній темі минулого року, якою вибухнув увесь світ: штучний інтелект (ШІ) та його місце в людському житті. Спектр питань до розгляду величезний: від етики й естетики до економіки та філософії. Чим живе зараз модна галузь? У якому стані розвитку і використання знаходяться новітні розробки ШІ, як впливають на життя сьогодні, та які прогнози щодо майбутніх трансформацій? 

Україна Майбутнього. Маємо змогу привернути увагу до проблем відродження, з якими стикнеться країна внаслідок масштабної війни. Як за допомогою технологій ми зможемо загоїти рани, нанесені Україні. У фокусі – економіка, технології, інфраструктура, бізнес, людські ресурси, освіта тощо.

Окрім нових напрямів, на iForum-2023 буде ще п’ять вже традиційних, усього – вісім:

  • Реклама і просування та E-commerce, 

  • Блокчейн та Digital Fun, 

  • Стартапи та AI, 

  • Military Tech та Україна Майбутнього.

Трансформується експозиція «Місто майбутнього», яка цього року буде присвячена розробкам у галузі MilTech українських технологічних проєктів для воєнних потреб.

Традиційна виставкова експозона компаній-лідерів ринку з власними продуктами і сервісами теж зазнає змін, пов’язаних насамперед з розміром локації. 

Місія iForum-2023 – об’єднати потенціал найактивніших та дієвих українців сьогодні, коли на кону не просто розвиток, а перемога у війні та, власне, існування нашої країни.


Вартість відвідання iForum - одна з найдемократичніших. Військовослужбовці зможуть отримати квиток безкоштовно за наявності відповідних документів.

Більше інформації тут на ТГ-каналі https://t.me/iforum_ua