Компанія Vodafone Україна вважає правильним вийти з мережі Глобального договору ООН на знак протесту проти бездіяльності та подвійних стандартів, які діють в ООН по відношенню до України і українців.

Заклики ООН до розвитку згідно з Цілями сталого розвитку, передбачають перш за все базові питання безпеки: безпеки для життя, екологічної безпеки, енергетичної безпеки, безпеки здоров’я. Всі ці базові принципи сьогодні повністю зруйновані в Україні, і мільйони людей страждають через це. А організація, яка декларує ці високі принципи, виявилась неспроможною реалізувати їх у ситуації з Україною.

«На жаль за час війни ми бачили багато прикладів короткозорості ООН по відношенню до проблем українців. Нас обурює бездіяльність та небажання називати речі своїми іменами в той час, коли українці 15 місяців протистоять агресії росії, яка вчиняє воєнні, економічні, екологічні злочини та терор мирного населення. Vodafone Україна - завжди була і є соціально відповідальним бізнесом, її визнано найбільш прозорою українською компанією. Ми поділяємо принципи, які задекларовані у Глобальному договорі, і керуємось ними щодня, відчайдушно працюючи для забезпечення життєво важливого зв’язку. Втім ми чітко розуміємо, що розвиток платформи Глобального договору не виглядає можливим, допоки базові принципи безпеки не будуть відновлені в Україні. Й ми не вважаємо можливим лишатись серед ініціатив організації, яка сама не демонструє належної відповідальності та уникає застосовувати свої важелі впливу заради сталого розвитку», - заявили в компанії.

Втім оператор стверджує, що готовий переглянути рішення, якщо ситуація зміниться. А наразі Vodafone Україна закликав інші українські компанії , які є членами Глобального Договору ООН, тимчасово вийти з платформи на знак протесту проти бездіяльності щодо ситуації в нашій країні.