Під час Digital Transformation Summit у Брюсселі оголосили про початок роботи GovTech-інкубатору Європейського Союзу Govtech4all, до якого ввійшли 14 країн і 21 організація-партнер. Серед них — Міністерство цифрової трансформації України та Український фонд стартапів. 

Партнерами проєкту Govtech4all стали провідні експерти та цифрові урядові агенції з усієї Європи. Зокрема, Бельгії, Данії, Естонії, Німеччини, Іспанії та інших. Україна стала єдиною країною — не членом ЄС, яка ввійшла до інкубатору. Основна ціль проєкту — впроваджувати інновації в урядах, щоб громадяни отримували зручні електронні сервіси. На першому етапі інкубатор Govtech4all розробить три пілотні проєкти, які планують реалізувати протягом 2023–2025 років. На цей період нададуть 6 мільйонів євро для їх реалізації. 

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров виступив на Digital Transformation Summit, де представив результати цифрової трансформації України та візію майбутнього, зокрема розповів про філософію Дії, запуск електронних сервісів та зміну технологічної культури всередині держави.