Компанія ELKO Ukraine уклала з Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela (НРЕ) додаткову дистриб’юторську угоду та пропонує своїм партнерам повний портфель продуктів та рішень НРЕ, а саме: сервери, системи збереження даних, мережеве обладнання, програмне забезпечення та системи для високошвидкісних обчислень (HPC).

Продукція Hewlett Packard Enterprise широко використовується системними інтеграторами для вирішення завдань великого та середнього бізнесу, у тому числі, у напрямку застосування штучного інтелекту (ШІ) та високошвидкісних обчислень для наукових досліджень, медичної діагностики, фінансового аналізу й інших сферах та індустріях.

«Поповнення лінійки рішень HPE у нашому портфелі – це важливий крок у забезпеченні потреб партнерів ELKO Ukraine. Таким чином, ми пропонуємо українському бізнесу ще більше можливостей для реагування на виклики сьогодення за допомогою рішень від одного з провідних світових виробників. Адже HPE є визнаним лідером у багатьох сферах завдяки високій якості та надійності своєї продукції», – зазначила Юлія Турчина, керівник відділу проєктної дистриб’юції ELKO Ukraine.

ELKO, в якості офіційного дистриб'ютора комплексних рішень HPE в Україні, забезпечує партнерам усі необхідні умови для успішного розвитку бізнесу, зокрема бізнес-кейси та рекомендації для оптимального вирішення завдань; допомогу у проведенні пілотних проєктів; можливість надання демо обладнання; та технічну підтримку та консультації у проєктах.