На початку травня компанія Extreme Networks анонсувала три новинки із серії комутаторів корпоративного класу Universal Switch. Пристрої призначені для обслуговування ядра мережі середніх та великих підприємств та агрегування її трафіку і випускаються у конфігураціях з різними комбінаціями високошвидкісних Ethernet-портів.

48-портовий Extreme 7520 обладнаний мідними портами 10 Гбіт/сек або оптичними портами 25 Гбіт/сек і розрахований на розміщення в серверних стійках датацентрів та розподільних шаф. Комутатор Extreme 7720 масштабується до 32 100-гігабітних портів і здатний консолідувати трафік, що йде 8 каналами від комутаторів агрегування/ядра мережі попереднього покоління.

Модель Extreme 8820 позиціонується вендором як рішення для великих підприємств та сервіс-провайдерів, що можна використовувати для агрегування трафіку на рівні ядра мережі в конфігурації border leaf або spine. Ця модель стандартно обладнується 100-гігабітними портами числом 40 чи 80, які можна «розбивати» на віртуальні порти 10, 25 і 40 Гбіт/сек.