Компанія AMD представила нові процесори Ryzen серії Z1, що призначені для кишенькових ігрових консолей1. Серія Ryzen Z1 пропонує два високопродуктивних процесори, Ryzen Z1 і Ryzen Z1 Extreme, які пропонують безкомпромісний час автономної роботи та оснащені графікою на основі архітектури AMD RDNA 3.

AMD співпрацює з Asus, щоб випустити перший пристрій серії Ryzen Z1 з Asus ROG Ally, портативною консоллю преміум-класу з процесором Ryzen Z1 Extreme.

Маючи до 8 ядер і 16 потоків, процесори Ryzen серії Z1 пропонують захоплюючі візуальні ефекти та завдяки ефективності архітектури «Zen 4» забезпечують великий час автономної роботи для по-справжньому портативних, високопродуктивних ігор. Завдяки вбудованій графічній підсистемі на основі архітектури AMD RDNA 3 геймери зможуть безперебійно грати в сучасні ігри з насиченою графікою.

Кожен процесор серії AMD Ryzen Z1 підтримує USB4 для швидкого та легкого підключення до новітніх зовнішніх накопичувачів і пристроїв відображення, а також новітні стандарти пам’яті LPDDR5 і LPDDR5X, що забезпечує високу продуктивність і низьку затримку для більш вражаючих ігор.

Модель

Ядра/Потокиs

Графіка

Кеш

AMD Ryzen Z1 Extreme

8/16

12 AMD RDNA 3
обчислювальних одиниць

24 MB

AMD Ryzen Z1

6/12

4 AMD RDNA 3
обчислювальних одиниць

22 MB