IT SmartFlex, що є дочірньою компанією Vodafone Україна, подала заявку і вже з 1 травня стане офіційним резидентом «Дія.City». Компанія підтримує розвиток IT-галузі України та можливість для IT-компаній прозоро працювати в Україні завдяки перевагам особливого правового та податкового простору.

Заснована в 2019 році IT SmartFlex сьогодні налічує близько 200 співробітників. Основним напрямком діяльності IT SmartFlex є науково-дослідні розробки для телекому – це одна з найбільш високотехнологічних галузей, яка сьогодні охоплює не тільки послуги мобільного зв'язку, а й такі напрямки, як сервіси самообслуговування, Вig Data, IoT, CRM, хмарні сервіси. У дочірній ІТ компанії Vodafone створює власний експертний центр для розробки нових продуктів і сервісів. Окрема власна компанія забезпечує не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів.

Резидентство в Дія.Сіті надасть команді додаткові можливості для створення інноваційних продуктів, у тому числі на базі AI та Data Analytics, які допомагатимуть виводити український телеком та його клієнтів на рівень світових технологічних гігантів, зазначив Микола Тракнов, директор IT SmartFlex.