Компанія ASUS офіційно оголосила про початок продажу в Україні моделі Zenbook S 13 OLED (UX5304) – найтоншого у світі ноутбука з 13,3-дюймовим OLED-дисплеєм. Світова прем’єра новинки відбулася всього тиждень тому.

Zenbook S 13 OLED відзначається надзвичайно тонким корпусом товщиною всього 1 см, який важить лише 1 кг. При цьому він пропонує високу продуктивність, повний комплект сучасних інтерфейсів підключення і тривалий час автономної роботи. Ноутбук доступний у двох варіантах кольору: новому базальтовому сірому (Basalt Grey) і класичному синьому (Ponder Blue). Він створений за концепцією вуглецевої нейтральності: у конструкції ноутбука використовуються перероблені метали та пластик, паковання має сертифікацію FSC Mix, застосовується новий екологічно чистий технологічний процес плазмової керамізації алюмінію (для версії у кольорі Basalt Grey), безгалогенне виробництво електронних компонентів.


До складу максимальної конфігурації новинки входить потужний процесор Intel Core i7 13-го покоління, 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 та SSD 1 ТБ з інтерфейсом PCIe 4.0 x4.


Головною відмінністю Zenbook S 13 OLED є чудовий OLED-дисплей ASUS Lumina зі співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю 2,8 К (2880 x 1800), сертифікований Dolby Vision, Pantone Validated і VESA DisplayHDR True Black 500. Він відтворює надзвичайно чітке зображення з найглибшими відтінками чорного.


Цей пристрій є найбільш екологічним Zenbook, який будь-коли створювався ASUS. Корпус ноутбука виготовлено з магнієво-алюмінієвого сплаву, отриманого з відходів виробництва. У пакованні ноутбука використовується лише папір, сертифікований FSC Mix, виготовлений із деревини лісів, які керуються відповідно до принципів відповідального лісокористування, контрольованої деревини та перероблених матеріалів. Крім того, Zenbook S 13 OLED перевищує вимоги стандарту енергоефективності ENERGY STAR щодо енергоспоживання на 43%.


Вперше, під час виготовлення цього ноутбука, було застосовано спеціальний технологічний процес плазмової керамізації металу, за допомогою якого алюмінієва кришка пристрою набуває оригінального вигляду. У цьому процесі використовується вода та електричний струм, і він не потребує органічних сполук, агресивних кислот і важких металів. Цей високоекологічний метод призводить до фізико-хімічних перетворень в алюмінії під час занурення деталі у спеціальну ванну. Результатом є покращення корозійного захисту, зносостійкості, тепловіддачі, твердості й довговічності.


ASUS Zenbook S 13 OLED (UX5304) з процесором Intel Core i7 1355U, пам’яттю 16 ГБ та SSD 1 ТБ доступний в Україні за ціною 59 999 грн. В комплекті, окрім портативного та офісного блоків живлення, також постачається чохол та зручна картонна підставка під ноутбук.