Компанія GlobalLogic оголосила про відкриття фотовиставки у сховищі Львівського офісу компанії, створену зі спогадів фахівців про їх 2022 рік. На фото невигадані історії спеціалістів компанії про їх життя та роботу під час війни. Також в рамках проєкту “Рік Стійкості” відбулась зустріч із головою фонду “Повернись Живим” Тарасом Чмутом, протягом якої спеціалісти GlobalLogic зібрали та передали до фонду понад 1,5 млн гривень за рекордні півтори години.

Впродовж 2022 року GlobalLogic доклала всіх зусиль, щоб зберегти свою команду в безпеці та допомогти впоратися з труднощами війни. Спеціалісти компанії опинились хто де після початку вторгнення 24 лютого: хтось пішов на фронт чи до ТРО, хтось вивозив родину з Харкова та Херсону, хтось втратив будинок через вибух ракети, хтось працював над проєктами з паркінгу та сховищ офісу, волонтерив і збирав кошти на автівки для ЗСУ. GlobalLogic зібрали ці історії у фотовиставку, яку можна відвідати у Львові, або переглянути онлайн через 3Dтур.

«Через фотовиставку ми хотіли ще раз подякувати нашим людям за той надзвичайний внесок, який вони робили впродовж надскладного 2022 року та продовжують робити зараз задля перемоги. Ці зворушливі фото подій минулого року ще раз доводять, що будь-яка компанія — це в першу чергу люди, які її творять та їхні історії. Історія прапору на під’їзді, який повісив наш колега, аби почати українізацію свого будинку. Історія нашої брендованої чашки — єдиного, що вціліло після вибуху будинку. Історія ручки з нашим лого у кишені форми нашого військового на фронті. І ще десятки кадрів, що викликають і сльози, і захоплення», — розповідає операційна директорка GlobalLogic Анна Щербакова.

У рамках відкриття проєкту “Рік Стійкості” відбулася зустріч спеціалістів компанії із головою фонду “Повернись живим” Тарасом Чмутом. 

«ІТ-аудиторія –  наша цільова, бо ми маємо спільні критерії успіху й один категоріальний апарат, – говорить Тарас, –  ІТ-аудиторія дає нам не тільки підтримку й відповідний рівень донатів, а й змогу масштабуватись і зростати».

 Під час зустрічі  фахівці GlobalLogic зібрали понад 1,5 млн гривень на Кіберзбір від фонду за рекордні півтори години.