Український хмарний провайдер UCLOUD відкриває власний офіс у Варшаві. Також нещодавно компанія розмістила обладнання у третьому датацентрі У Польщі , відтак загальні потужності UCLOUD виросли до 5 центрів обробки даних (ЦОД): три ЦОД у Польщі, один в Німеччині та один в Україні. 

Третій ЦОД на території Польщі дозволяє забезпечити стабільне зростання українського бізнесу. Виділені канали зв’язку дозволяють безпечно обмінюватися даними між ЦОД в Німеччині та Польщі. А з’єднання каналом у 100G з Києвом дає більше можливостей для бекапування даних.

«Команда в Варшаві сформована з наших українських та польських працівників. Ми також залучали українців, які вже багато років живуть у Польщі. Так ми зможемо вільно надавати підтримку бізнесу українською, англійською та польською мовами», – зазначила Ольга Козакова, керівниця офісу UCLOUD у Варшаві.

Завдяки розміщенню інфраструктури в п'ятому ЦОД та розширенню мережі компанія продовжить надавати якісні послуги для своїх клієнтів, а також підтримувати українські компанії, які вже працюють на ринку ЄС.