Згідно з дослідженням, технологія цифрових двійників стала важливою частиною роботи виробничих компаній: 71% респондентів у світі заявили, що використовують Digital Twins у своїй роботі, з них 58% вважають розробку вкрай важливою для їхніх підприємств. Цю думку поділяють інженери GlobalLogic: їх досвід свідчить, що впровадження цифрових двійників в провідних компаніях світу дозволяє підвищити  ефективність виробництва до 300%. 

Технологія Digital Twins дозволяє створити віртуальну копію об’єкта (обладнання, будівлі, виробництва, або навіть цілого міста), і видозмінювати його в динамічному середовищі. Цифрові двійники використовують для оптимізації роботи віртуальної моделі і внесення змін в реальних конструкціях або виробництвах. Завдяки цьому здешевлюється технічне обслуговування устаткування, пришвидшується проєктування, попереджаються аварії, системи тестуються на навантаження.

Навіть обмежене використання Digital Twins зменшує витрати на обслуговування устаткування, допомагає в проєктуванні й покращує безпеку на підприємстві. Досвід наших фахівців свідчить, що ефективність виробництва може бути покращена, навіть не залучаючи повний спектр можливостей цифрових двійників. В окремих випадках вона може сягати 300% на кожен вкладений доллар. А світові технологічні гравці навряд чи пройдуть повз таку можливість,” – повідомив Денис Братчук, директор з інжинірингу в GlobalLogic.

Інженери GlobaLogic вдосконалюють свої навички у різних галузях застосування двійників, виконуючи проєкти для світових технологічних лідерів. Окрім того, ці навички та досвід можуть допомогти в відбудові України після перемоги. Використання технології може реалізувати потенціал країни, як екологічного, сучасного і комфортного середовища для життя за європейськими стандартами.

Сьогодні інженери GlobalLogic вже мають досвід впровадження безвідходного виробництва на підприємствах. Наприклад, для зменшення відходів бетону на виробництві на бетонозмішувальних машинах були розміщені датчики, які вимірюють залишки матеріалу. А спеціально створена програма аналізує місця розміщення вантажівок і розподіляє непотрібний бетон по іншим замовникам. 

Іншим провідним рішенням стала система моделювання побудови й модернізації складських приміщень, яку сконструювали українські інженери. Замовник, виробник автоматизованих складів, тепер може створити віртуальну копію майбутньої будівлі й за математичними алгоритмами розрахувати її оптимальні параметри. Створений софт покращив ефективність проєктування і скоротив витрати часу для отримання готової моделі майбутнього складу. 

Станом на 2021 рік частка Digital Twins в виробництві складала 21,1% від глобального ринку технології – на рівні з аерокосмічною/безпековою і транспортною галузями. Якщо така питома вага збережеться до 2029 року, коли за прогнозами експертів ринок цифрових двійників буде оцінюватися в $96,5 млрд, цифрове моделювання у виробництві складатиме $20,36 млрд.