Компанія «Датагруп», що позіціонує себе як оператор зв’язку для бізнесу, повідомляє про розбудову сучасної хмарної інфраструктури (IaaS) в Європі. Сьогодні компанія анонсує повноцінний запуск сервісу у Франкфурті-на-Майні, який вже ефективно працює. Публічна хмара Євроклауд розташована в сучасному датацентрі у Німеччині, що відповідає вимогам рівня сертифікації TIER IV і має всі необхідні сертифікати міжнародного стандарту ISO. 

«Датагруп» сьогодні пропонує клієнтам як локальні, так і міжнародні типи хмар, залежно від потреб їхнього бізнесу. Наприклад, три власні  хмари в Україні – як повністю автоматизоване рішення з методами самоуправління на базі  гіпервізора KVM, так і професійні хмари для побудови індивідуальних рішень на базі гіпервізорів Hyper-V, VMware. Для клієнтів державного сектора компанія пропонує конвергентні рішення, статус захисту яких підтверджений атестатом КСЗІ (ДССЗЗІУ) та ISO:27001. У Європі це партнерські Cloud провайдери  Deac (Латвія), а також глобальні міжнародні: Microsoft AZUR, Google Cloud.

«Враховуючи, що після початку війни значно збільшився попит клієнтів на високотехнологічні хмарні бізнес-рішення, які базуються в датацентрах Європи, ми організували відмовостійку публічну хмару Євроклауд, яка побудована на сучасних серверах (системи віртуалізації VMWare), що дозволить клієнтам вирішувати ресурсомісткі завдання бізнесу та забезпечить стабільну роботу ІТ інфраструктури», – повідомила Ірина Близнюк, директорка департаменту корпоративних продажів «Датагруп».

Франкфурт-на-Майні є найбільшим хабом телеком-провайдерів, що дозволяє забезпечувати надійне з’єднання із хмарним сервісом, гарантує безпеку даних і стабільну роботу бізнесу, яка забезпечується високім рівнем SLA в обслуговуванні. Також «Датагруп» має там вузол зв’язку ємністю близько 400 Гбіт/с, що дозволяє забезпечувати з’єднання із хмарною інфраструктурою на різних швидкостях за потребою клієнта, використовуючи канали передачі даних, а також підключення на базі мережі Інтернет українського або європейського сегментів.

Завдяки використанню сервісу побудови віртуальної інфраструктури на базі публічної хмари Євроклауд клієнт вирішує для себе низку дуже важливих і ключових питань: 

- мінімізує ризики втрати даних своєї ІТ-інфраструктури через бойові дії в Україні, розміщуючи їх у Європі;

- мінімізує терміни розширення хмарної інфраструктури залежно від бізнес-потреб; 

- скорочує капітальні витрати на організацію, обслуговування, підтримку та оновлення власної IT-інфраструктури.

Таким чином, клієнти отримують комплексний підхід у вирішенні своїх бізнес-завдань: хмарні послуги, кібербезпеку тощо, підтримку 24/7/365, активацію сервісу протягом години, а також допомогу в міграції та налаштуванні.