Кухня стає вдосконаленою зоною приготування щоденної їжі та кулінарних вишукувань. Щоб вибрати бажану техніку, потрібно просто перейти на сайт інтернет-магазину і замовити позиції з доставкою, що сподобалися.

Безліч розробок втілилося в побутовій техніці: плитах, варильних поверхнях, мікрохвильових печах, електропечах. Допомагають щоденним кулінарним процесам витяжка, посудомийка. А якщо врахувати скільки невеликих пристроїв придумали для збивання, перемішування, дроблення продуктів, то місце приготування їжі нагадує кухонний рай.

Компанія, з якою так просто

Столична компанія «Вентолюкс» 18-й рік позиціонує себе на ринку вітчизняної побутової техніки як надійний і перспективний партнер. Ми організували виробництво, поставивши амбітні цілі: гідно представляти продукцію, що випускається, враховувати побажання користувачів, закріпитися не тільки на українському, а й на закордонному ринку. У цьому напрямі вже досягнуто добрих результатів.

1. Власне виробництво – виготовлення продукції без затримок. Наша продукція реалізується великим, дрібним оптом та в роздріб.

2. Відділ з розробок – це база, де проводяться експерименти і створюються нові технічні рішення.

3. Відділ контролю якості. Важливий підрозділ, що дає остаточний вердикт перед відправкою товарів складу.

4. Менеджери. Вони консультують потенційних замовників перед покупкою, допомагають вибрати з номенклатурного ряду відповідні товари.

5. Служба підтримки – основна ланка взаємодії з користувачами. Вони допомагають клієнтам повноцінно розібратися з установкою, експлуатаційними можливостями та питаннями, що виникають у процесі використання побутової техніки.

6. Сервісна служба. Це ті, хто займається монтажем та ремонтом побутової техніки Ventolux.

Чим продукція «Вентолюкс» приваблює клієнтів

Розробляємо продукцію під різні споживчі цілі, допомагаючи повноцінно обладнати кухню.

Велику роль відіграє ціновий фактор, адже доводиться купувати товари різного призначення. Якщо підрахувати вартість імпортного холодильника, варильної поверхні, витяжки, мікрохвильової печі, пральної машини, то вийде чимала сума. Ми готові надати конкурентну якість за прийнятними цінами. Акції допомагають ще більше оптимізувати витрати.

Ventolux є гідним конкурентом західних брендів. Якщо для вас пріоритетним буде не шильдик з назвою всесвітньо відомого бренду, а аналог за доступною ціною, ласкаво просимо в інтернет-магазин «Вентолюкс».