Аналітики з компанії Dell'Oro Group, що спеціалізується на дослідженнях ринку мережевого обладнання, оприлюднили звіт по продажам кампусних комутаторів в 4-му кварталі 2022 року. За даними експертів, цей сегмент ринку мережевого обладнання знову продемонстрував рекордні темпи зростання.

Збут кампусних комутаторів у 4-му кварталі 2022 року порівняно з аналогічним показником 2021 р. перевищив 20%, притому приріст показали всі вендори, окрім китайської H3C. Найкращі результати показала компанія Cisco, яка за темпами зростання значно випередила інших вендорів, завдяки чому частка корпорації зросла на 2%.

Водночас в агенції Dell'Oro зауважують, що продажі кампусних комутаторів у Китаї впали більш ніж на 10%, хоча до того вони стабільно зростали останніх 3 роки. Тому цього року спад можливий і в інших регіонах світу.

Кількість відвантажених мультигігабітних портів 2.5/5GbE за рік збільшилася на 26%, притому в попередні два квартали темпи зростання продажів мультигігабітних комутаторів також перевищували 10%. Найбільше зростання по цим показникам показала компанія HPE Aruba.