Абоненти передплати  тепер можуть перейти на контрактну форму обслуговування та обрати вигідний тариф постоплати через додаток «Мій Київстар». Ідентифікація абонента здійснюється за допомогою мобільного додатку Дія чи Системи BankID НБУ.

Відтепер для переходу на контрактну форму обслуговування абоненту достатньо виконати кілька простих кроків: 

  • мати цифрові документи в Дія*, або рахунок в одному із банків – учасників Системи BankID НБУ;  

  • обрати в мобільному додатку "Мій Київстар" доступний контрактний тариф та натиснути "Підключити з ідентифікацією";

  • вибрати опцію "Скористаюсь ДІЯ/BankID НБУ";

  • підписати аплікаційну форму графічним підписом та дочекатись повідомлення про зміну тарифу.

Контрактна форма обслуговування дає абоненту більше переваг у порівнянні із передплатою. Наприклад, мобільний номер стає більш захищеним від шахраїв, оскільки реєстрація відбувається за паспортом користувача та всі зміни з номером та SIM може робити лише власник із документом, що засвідчує особу.

Абоненти, які обрали контрактне обслуговування, також можуть підключити до свого особового рахунку своїх близьких, і  оплачувати послуги зв´язку всієї родини. Крім того, тарифи контрактого обслуговування мають більше послуг. Зокрема, абонентам доступні дві послуги «Суперсила» у контрактних тарифних планах замість однієї у передплатних тарифах.

Плата за тариф зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця. Тобто контрактний абонент може поповнювати рахунок та оплачувати послуги тоді, коли йому це зручно. А щоб абоненти завжди залишались на зв’язку – діє кредитна програма.