Компанія Schneider Electric долучилася до діяльності благодійних фондів, направлених на допомогу українцям, що вимушено виїхали за кордон у 2022 році.

Спільно з St Nicholas foundation було створено два притулки для 70 дітей, які переїхали з України до Польщі. В рамках першого табору Святого Миколая в місті Братковіце діти не лише навчалися та відвідували заняття польської мови, а й розважалися разом з місцевими однолітками. Маленькі переселенці мали змогу обрати дозвілля до душі: програмування роботів, спортивні заняття, створення анімації для ігор тощо. Другий літній табір у місті Бидгощі був організований для 35 дітей-сиріт та напівсиріт віком від 10 до 17 років. Вони перебували у 8-денній подорожі на базі відпочинку на Мазурах, відвідували культурні, мистецькі та спортивні заходи на природі.

Разом з фондом SOS Children village компанія Schneider Electric допомогла надати довготривалу опіку понад 150 українським дітям та їх опікунам, яких прийняли у дитячих містечках Польщі, Румунії та Литви. Спільними силами з SOS Attitude, Schneider Electric також підтримав біженців з України в Молдові, забезпечуючи їх усім необхідним: наметами, продуктовими наборами та енергообладнанням.