Компанія BAKOTECH розширила список країн, де доступні продукти Picus Security. Тепер українські замовники можуть придбати рішення вендора через партнерську мережу BAKOTECH.

Picus Security є новатором технології Breach and Attack Simulation (BAS). Бізнеси по всьому світу довіряють Picus Complete Security Control Validation Platform, яка постійно перевіряє ефективність засобів контролю безпеки щодо кібератак та надає аналітичні дані для їх оптимізації. Компанія має глобальну мережу торгових партнерів та партнерів по альянсах. Офіси Picus знаходяться в Північній Америці, Європі та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. 

Picus Complete Security Validation Platform забезпечує автоматичну, безперервну та послідовну оцінку рівня безпеки організації в режимі 24/7. Разом з Picus Security компанії можуть скласти повну картину своєї готовності до загроз та оптимізувати інвестиції у безпеку, щоб запобігти серйозним інцидентам. 

«‎Організація безпеки інфраструктури — це справжнє випробування для компаній. Ландшафт кіберзагроз постійно змінюється, але дізнаватись про ці зміни «на практиці‎» не дуже приємно. Вихід — постійна перевірка ефективності систем захисту за допомогою технологій симуляції. ‎Продукти Picus Security дозволяють моделювати реальні атаки, вказують на потенційні прогалини у безпеці та надають рекомендації стосовно помʼякшення наслідків. Таким чином, користувачі отримують чітку відповідь на запитання «Чи всі рішення безпеки працюють належним чином?‎» та «Як підвищити кіберстійкість свого захисту?»‎ — каже Мирослав Бондар, директор департаменту B1, BAKOTECH.‎‎

Щоб платформа залишалась актуальною, фахівці Picus постійно оновлюють бібліотеку загроз. Бібліотека включає нові типи шкідливих програм, програм-вимагачів та методів, що використовуються досвідченими кіберзлочинцями.

Всі продукти Picus розроблені з урахуванням простоти використання та інтегруються разом, щоб забезпечити стабільний робочий процес.