Департамент охорони здоров‘я КМДА під усілякими надуманими приводами не хоче продовжувати телеком-операторам договори оренди площ для розміщення обладнання. Справа в тому, що на дахах багатьох лікарень, як і на багатьох інших будівлях у Києві, вже роками стоять вишки мобільного зв‘язку. За це оператори платять гроші в бюджет міста. Зараз на деяких лікарнях прийшов час продовжувати договори оренди.

Ці об’єкти мають всі необхідні документи, розрахунки навантаження на конструкцію, параметри випромінення, сертифікати будівельників – і всі вони відповідають ДБН і санітарним нормам. Однак департамент охорони здоров‘я придумає нові і нові причини не продовжувати їм договори оренди. Наприклад, департамент просить провести обстеження всіх будівель, чи вони раптом не аварійні і чи витримає фундамент навантаження вагою аж в 100 кілограм Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова в своєму дописі на Facebook.

Слід зазначити, що від переносу БС в інші локації програють, перш за все, кияни. Адже вишки мобільного зв‘язку на лікарнях по суті були єдині, які працювали під час підключень світла, оскільки заживлені від критичної інфраструктури.

Крім того, Департамент охорони здоров‘я КМДА елементарно порушує закон України про доступ до інфраструктури з метою розвитку електронних комунікаційних мереж. Більше того, деякі експерти вказують на некомпетентність та непотрібність такого органу як Департамент охорони здоров‘я в сучасних умовах, оскільки лікарні вже давно отримують пряме державне фінансування.