Компанія АСБІС-Україна стала дистриб'ютором ноутбуків Thomson. У продажу з'явилися відразу 3 моделі на базі Windows 11, які демонструють високу доступність, а також виділяються стильним дизайном. 

Thomson – це торгова марка споживчої техніки та електроніки, створена понад 120 років тому. Один з найстаріших та впізнаваних брендів був створений в Парижі, і є уособленням стилю, доступності та надійності. Thomson постачає на світові ринки побутову техніку, телевізори, монітори, планшетні ПК, телефони та аксесуари. Сьогодні в портфелі продукції АСБІС-Україна стали доступні і ноутбуки.  

NEO TOUCH UA-P14C4BK128 – це ноутбук з інтелектуальною цифровою клавіатурою, вбудованою у сенсорну панель. Thomson Neo 14 може автономно працювати до 9 годин без підзарядки та має вагу всього 1,9 кг – хороший супутник для тих, хто багато подорожує чи працює не вдома. Модель Neo 14 оснащена процесором Intel Celeron. Обсяг оперативної пам'ятя складає 4 Гб. Ноутбук обладнаний портами USB 2.0, USB 3.0, USB Type C, mini HDMI, micro SD slot,  дводіапазонним адаптером WiFi AC та Bluetooth 4.2, які дозволять підключати додаткові пристрої та завжди залишатися на зв'язку.

Передстановлений Microsoft 365 з повним набором офісних програм містить інтелектуальну допомогу для зручної роботи з даними.

NEO UA-N15V2I58BK512 – ще одна модель, створена для тривалої роботи. Ноутбук з процесором Intel Core I5 NEO 15i5 та 15,6-дюймовим Full HD екраном продемонструють швидкодію в роботі. Наявність актуальних роз'ємів  забезпечить комплексне підключення приладів та швидку передачу даних.

Додаткова особлавість моделі – застосунок «Ваш телефон», за допомогою якого можна миттєво отримати доступ до різного контенту телефону прямо з ноутбука, а застосунок Cortana полегшить виконання щоденних задач.

Модель NEO 15 UA-N15C8SL512 – ноутбук, оснащений 4-ядерним процесором Intel Celeron та ємним жорстким диском на 512 Гб. Для підключення периферії передбачені порти USB 2.0, USB 3.0, міні-HDMI та 3,5-мм аудіороз'єм. Роздільна здатність екрану – 1368х768 пікселів. Модель може бути представлена в білому або сріблястому кольорі. 

Наразі вартість ноутбуків Thomson становить від 10 599 грн.