Як відомо, Microsoft є одним головних інвесторів у проект штучного інтелекту ChatGPT. Компанія навіть встигла показати демо-версію інтеграції цього чатбота у власний пошуковик Bing. Проект постійно вдосконалюється – оскільки кількість користувачів ChatGPT вже досягла 100 млн, вони знаходять цьому проекту штучного інтелекту все більш нові застосування і тим самим допомагають розробникам його вдосконалювати.

Водночас Google розвиває власний проект штучного інтелекту під назвою Bard. Але оскільки це закритий проектом, який не має великої зовнішньої аудиторії, в компанії змушені при вдосконаленні покладатися тільки на внутрішнє тестування. Саме тому, за повідомленнями ЗМІ, глава Google Сундар Пічай (Sundar Pichai) розіслав співробітникам по внутрішніх каналах електронний лист із закликом виділяти щодня по 2-4 години свого часу для того, щоб допомагати в навчанні та налагодженні проекту Bard. Але при умові виконання обсягів щоденної основної роботи.

Таким чином, робітникам компанії доведеться позаурочно витрачати по кілька годин щодня на тестуваня штучного інтелекту Bard. Втім, особливого вибору в них немає, адже нещодавно Google звільнила 12 тисяч співробітників і навряд чи це звільнення було останнім.