Компанія Cisco анонсувала лінійку гігабітних комутаторів Catalyst IE3100, що призначені для використання на виробничих площах підприємств. 

Ці пристрої виконані у посиленому корпусі та монтуються на рейках DIN, що дозволяє встановлювати їх у виробничих цехах, на відкритому повітрі та в умовах обмеженого простору. За допомогою Catalyst IE3100 можна забезпечити підключення до локальної мережі підприємства роботів, програмованих контролерів та іншого промислового обладнання.

Лінійка Catalyst IE3100 складається з п'яти моделей, обладнаними 4-18 портами downlink і двома портами uplink. Комутатори підтримують протоколи промислової автоматизації EtherNet/IP (CIP), Modbus та PROFINET, а також механізми забезпечення відмовостійкості Media Redundancy Protocol (MRP), Resilient Ethernet Protocol (REP) та Device Level Redundancy (DLR) та обладнані резервованим блоком живлення постійного струму.

Також Cisco анонсувала бездротові точки доступу у промисловому виконанні. Модель Catalyst IW9165D з двома вбудованими антенами, що використовує технологію WiFi 6E, розрахована на жорсткі умови експлуатації та обладнана кожухом, що забезпечує для внутрішньої електроніки клас захисту IP67 та мережним портом 2.5GbE.

 

Модель Catalyst IW9165E, що підтримує WiFi 6E та виконана у посиленому корпусу, призначена для використання у різних автомобілях та машинах, включаючи мобільні роботи. Як і комутатори Catalyst IE3100, вона може монтуватись на рейках DIN.