Компанія NetApp повідомила про випуск лінійки твердотільних уніфікованих систем зберігання All Flash FAS (AFF) C-Series на базі модулів пам'яті Quad-Level Cell (QLC) NAND. Раніше NetApp пропонувала рішення для зберігання даних на базі більш швидкої та дорогої твердотільної пам'яті Triple-Level Cell (TLC).

Виробник пропонує AFF C-Series як рішення для обслуговування бізнес-критичних робочих навантажень та додатків, яким потрібно забезпечити затримку доступу до даних не більше кількох мілісекунд.

Нова серія складається з трьох моделей AFF C250, AFF C400 та AFF C800, які масштабуються відповідно до 576, 1152 та 1728 твердотільних накопичувачів SSD та 35, 71 та 106 Пбайт ефективної ємності. Базовий модуль молодшої моделі виконаний у конструктиві 2U і вміщує 24 накопичувача SSD, а у двох інших моделей базовий модуль використовує конструктив 4U, що вміщує 48 SSD.

Також компанія анонсувала нову модель початкового рівня AFF A150. Вона виконана в тому ж двоюнітовому конструктиві, що й AFF C250, але розширюється до 864 накопичувачів SSD та 26 Пбайт ефективної ємності. NetApp позиціонує її як СЗД для компаній середнього бізнесу, філій та віддалених офісів великих корпорацій, яким потрібно забезпечити максимальну продуктивність зберігання даних.