Компанія GlobalLogic, що входить в групу Hitachi , оголосила про придбання Hexacta – пан-латиноамериканської компанії цифрової інженерії та обробки даних. 

Понад 20 років Hexacta успішно надає високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення, ІТ-консультацій, UI/UX дизайну, аналітики даних. Орієнтація Hexacta на клієнта та досвід на всіх етапах життєвого циклу розробки ПЗ допомогли створити базу лояльних клієнтів серед всесвітньо відомих брендів. 

Команда інженерів Hexacta володіє глибоким досвідом роботи з великими даними та аналітикою, хмарними сервісами, розробкою повного стека та тестуванням. А стратегічне розташування Hexacta ідеально підходить для клієнтів у Північній та Південній Америці через часову та культурну близькість. Hexacta об’єднує 800 співробітників у 10 центрах в Аргентині, Колумбії, Перу, Сполучених Штатах і Уругваї під егідою GlobalLogic. 

Це придбання дозволить GlobalLogic збільшити переваги Hitachi в інформаційних технологіях (ІТ), операційних технологіях (ОТ) і продуктах, а також прискорити зростання, допомагаючи розширити бізнес Lumada. Умови угоди не розголошуються. Згідно з угодою, Hexacta продовжить працювати зі своїм існуючим керівництвом і персоналом як дочірня компанія, що повністю належить GlobalLogic. Угода підлягає звичайному схваленню регуляторних органів і очікується, що вона буде завершена до кінця першого кварталу 2023 року.