Модернізована модель портативної робочої станції ASUS ProArt Station PD500TE призначена підтримувати налагоджені професійні процеси створення контенту. Її систему охолодження суттєво модернізували, щоб пристрій міг працювати швидше й менше нагрівався навіть при інтенсивному навантаженні. Оснащена процесором Intel Core i9 13-го покоління, відеокартою NVIDIA RTX A4000 з 16 ГБ відеопам’яті, та оперативною пам’яттю DDR4 3200 МГц обсягом до 128 ГБ, PD500TE стабільно та надійно виконує задачі, що потребують інтенсивних обчислень, як-от відеомонтаж та 3D-моделювання. Серед додаткових деталей — світлодіодні індикатори ASUS Lumiwiz, кришка для кнопки живлення, що захищає від випадкового вимкнення, та сповіщення електронною поштою про хід рендерингу. Також в розробці знаходиться модель з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 40 для ноутбуків.

Нова система охолодження з високоефективним вентилятором для процесора дозволяє ProArt Station PD500TE розкрити повну потужність її електронних компонентів. Шум від роботи не перевищує 40 дБ, а охолодження знижує температури центрального та графічного процесора на 5 °С та 4 °С відповідно, захищаючи систему від сповільнення, аварійного завершення програм та несподіваних вимкнень.

ProArt Station PD500TE постачається з ProArt Creator Hub нової версії 2.0 — єдиним порталом для моніторингу стану пристрою, регулювання параметрів та оптимізації робочого процесу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс головної панелі дозволяє легко вмикати режим високої продуктивності, калібрувати кольори та змінювати колірні і світлові ефекти світлодіодних індикаторів ASUS Lumiwiz.