Компанія ASUS представила найновішу лінійку інноваційних пристроїв та комплекс дій, спрямованих на захист довкілля, під час віртуального заходу «Seeing An Incredible Future» (Погляд у неймовірне майбутнє) на CES 2023.

ASUS ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604) — це перша у світі портативна робоча станція 3D OLED для творчості. Цей ноутбук має витончене покриття кольору Mineral Black та спеціальну конструкцію корпусу, що дозволила звузити рамку навколо екрана та виділити місце для вентиляційних отворів на задньому боці. Також така конструкція дозволяє розкладати ноутбук на 180°.

Завдяки революційному 3D OLED-дисплею роздільною здатністю 3,2K та частотою оновлення 120 Гц, автори контенту та геймери зможуть переглядати тривимірні фотографії, відео та навіть грати в ігри без незграбних окулярів чи гарнітур. Це допоможе швидше створювати тривимірний графічний контент, а технологія ASUS Spatial Vision дозволить в режимі реального часу перетворювати двовимірну графіку у тривимірну натисканням одного перемикача. Суперяскрава OLED-панель вражає рівнем деталізації та реалістичністю кольорів, а для подовження терміну служби дисплея має технологію адаптивного затемнення.

Надзвичайно потужний процесор Intel Core i9-13980HX 13-го покоління, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 40, великий обсяг — до 64 ГБ — оперативної пам’яті з можливістю її модернізації, а також надшвидкий накопичувач забезпечать користувачів усім необхідним для творчої праці. 16-дюймовий 3D OLED-дисплей із роздільною здатністю 3,2K, частотою 120 Гц та сертифікованою точністю відтворення кольорів забезпечить незрівнянну якість зображення для вибагливих художників. Великий тачпад зі зворотним зв’язком і підтримкою стилуса та інтуїтивний поворотний контролер ASUS Dial порадують зручністю та точністю керування. Для підключення найсучасніших периферійних пристроїв ноутбук має два порти Thunderbolt 4 з пропускною здатністю 40 Гбіт/с.


Додаткові переваги забезпечує передова технологія охолодження ASUS IceCool Pro, яка підвищує швидкодію та зменшує рівень шуму ноутбука ProArt Studiobook 16 3D OLED до межі можливого. Для точного інтуїтивного керування ноутбук оснащено контролером ASUS Dial.

Для тих, хто надає перевагу більш звичним дисплеям, також доступна традиційна сенсорна 2D OLED-панель. Трохи згодом, у другому кварталі 2023 року, сімейство ProArt Studiobook 16 OLED поповниться моделлю із сертифікованою професійною відеокартою NVIDIA RTX.

ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED (K6604) — це інноваційний 16-дюймовий ноутбук для творчих людей, що використовує технологію ASUS Spatial Vision та перший у світі автостереоскопічний 3D OLED-дисплей з роздільною здатністю 3,2K і частотою оновлення 120 Гц, що не потребує спеціальних окулярів. Він може містити до 64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 4800 МГц у двох слотах SO-DIMM та SSD-накопичувач PCIe 4.0 x4 обсягом до 2 ТБ.

Цей потужний ноутбук для професійної творчої праці оснащено процесором Intel Core i9-13980HX 13-го покоління та найсучаснішою відеокартою NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії. Крім того, він підтримує мультиплексор MUX Switch та драйвери NVIDIA Studio для підвищення швидкодії в іграх. Вдосконалена система охолодження дозволяє безпечно вивільнити потужність до 150 Вт (TDP).

Vivobook Pro 16X 3D OLED має передову систему охолодження ASUS IceCool Pro та контролер ASUS DialPad для зручної й точної роботи в професійних програмах для творчості. У ньому також є два порти Thunderbolt™ 4 для передачі даних з пропускною здатністю 40 Гбіт/с і стандартний кард-рідер SD.