Компанія IBM, один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення, пропонує 4 курси українською мовою на безоплатній платформі SkillsBuild. Вони будуть доступні після створення облікового запису.

Так, наразі українською доступні такі курси:

Відомо, що soft skills такі самі необхідні, як і hard skills. У цьому курсі вас навчать критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв'язувати проблеми та ставати гнучкими. Після проходження курсу отримаєте значок, який можете додати до свого резюме чи LinkedIn.

Курс містить 5 модулів загальною тривалістю 8 годин. Рівень студента: початківець. Доступний цифровий сертифікат.

Дізнавайтеся про основи власної кібербезпеки та ставайте на крок ближче до впевненої цифрової грамотності на цьому курсі. Курс містить 4 модулі тривалістю 6 годин. Рівень студента: початківець. Доступний цифровий сертифікат.

Штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, кібербезпека, дані та аналітика та Інтернет речей (IoT) —  вступний курс до нових технологій познайомить з поняттями, термінологією та програмами, щоб ви могли вирішити, як далі планувати свій професійний шлях. Курс містить 6 модулів тривалістю 7 годин. Рівень студента: початківець. Доступний цифровий сертифікат.

Курс допоможе з упевненістю розпочати пошуки роботи, містить 4 модулі тривалістю 7 годин. Рівень студента: початківець. Доступний цифровий сертифікат.

До 2030 року IBM планує навчити 30 мільйонів людей у всьому світі. Нагадаємо, що IBM SkillsBuild — це освітня програма, яка пропонує безплатний доступ до технічних і професійних курсів для учнів, студентів і вчителів.