Розширюючи свій портфель міні-LED-моніторів, Lenovo представила нові моделі ThinkVision P27pz-30 та P32pz-30. Монітори мають 1152 зони регулювання яскравості, що мінімізує ефект розмитого ореолу, який може з'являтися навколо об'єктів на екрані. Крім того дозволяє отримати більш насичений колірний контраст з глибоким чорним кольором і яскраво освітленими ділянками.

Монітори ThinkVision Mini LED з діагоналлю 27 і 32 дюйми підтримують формати HDR10 і HLG та сертифіковані за стандартом DisplayHDR1000, що дозволяє досягти пікової яскравості 1200 ніт. Обидва монітори, створені для творчих людей, підтримують двоколірні стандарти — DCI-P3 та Adobe RGB — для роботи з графікою та відео, а також мають вбудовану технологію без мерехтіння, яка допомагає зменшити втомлюваність очей. Вони також оснащені програмним забезпеченням ThinkColour від Lenovo, яке дозволяє легко конфігурувати кольори та керувати налаштуваннями дисплея за допомогою простого інтерфейсу "наведи та клацни". Інтуїтивно зрозумілі LED-монітори ThinkVision Mini також оснащені енергоощадними датчиками виявлення людини та освітленості, які автоматично затемнюють екран, коли користувач відходить, і можуть регулювати яскравість екрана відповідно до кількості виявленого навколишнього освітлення.

Завдяки зручному док-станку USB4, міні-світлодіодні монітори ThinkVision Mini підтримують діагностику операційної системи й можуть підключатися до USB-C або Thunderbolt-сумісних ноутбуків, мобільних телефонів і планшетів, забезпечуючи передачу даних і відео зі швидкістю до 40 Гбіт/с по одному кабелю USB4, а також можуть підтримувати до двох UHD-моніторів, з'єднаних в послідовний ланцюжок. Ці монітори, здатні забезпечувати до 15 Вт потужності для смартфонів і 140 Вт для інших пристроїв, тепер можуть заряджати більш потужні ноутбуки. Завдяки широкому набору портів, що включає три порти Type-C, чотири Type-A, два порти HDMI 2.1, а також порти Ethernet і DP, монітори ThinkVision Mini LED надають користувачам можливість підключення до різних пристроїв і швидкість передачі даних, необхідну для більш продуктивної та ефективної роботи. Монітори ThinkVision Mini LED виготовлені з екологічно чистих матеріалів, включаючи 90% алюмінію PCC в підставці, 95% ABS в задній кришці та 85% ABS в рамці та підставці, що є вторинною сировиною. Це також перші монітори Lenovo, коробка та пакети яких виготовлені з матеріалів на основі волокон і які відповідають вимогам програми компенсації викидів CO2 від Lenovo.