Huawei та OPPO анонсували підписання глобальної угоди про кросліцензування патентів, яка поширюється на основні патенти стандартів, включно з 5G.

Представиник Huawei зазначив, що компанія розробила різноманітні цінні патентні портфоліо для світового ринку в таких сферах, як 5G, Wi-Fi, а також у сфері аудіо- та відеокодеків. Взаємне визнання компаніями цінності інтелектуальної власності є важливим кроком у розвитку інновацій і досліджень у процесах інвестування, отримання прибутку від інвестицій, а також реінвестування. Це дозволить галузі і надалі створювати інновації та надавати клієнтам більш конкурентоспроможні продукти та послуги.

Угода про кросліцензування з компанією Huawei демонструє, що обидві компанії визнають і поважають цінність інтелектуальної власності одна одної, зазначили в OPPO. Це взаємовигідна угода для обох сторін, яка дозволить  створити стійку екосистему, де ліцензії на інтелектуальну власність можуть бути прийняті під час мирних переговорів, а цінність патенту компанії відіграє ключову роль.