Компаніїї SOFTICO та Yaware оголосили про підписання партнерського договору. У рамках такої співпраці SOFTICO надаватиме рішення Yaware в Україні.

Компанія Yaware з 2010 року розробляє сучасні інструменти для підвищення ефективності роботи кожного співробітника та компанії загалом. Офіс знаходиться у Тернополі, а онлайн-сервіс використовують у понад 27 країнах світу. У 2012 році команда Yaware увійшла до «ТОП-30 найкращих українських стартап команд України».

Yaware.TimeTracker – автоматична система обліку робочого часу і оцінки ефективності роботи співробітників за комп'ютером. Дає повну картину робочого дня і дозволяє зміцнити дисципліну, оптимізувати роботу співробітників та ефективно керувати компанією з мінімальними зусиллями.

Yaware надає керівникам та співробітникам аналітику, яка допомагає ефективно використовувати робочий час. Така система обліку аналізує, як працівник витрачає час та підвищує продуктивність на 10%-50%. Сервіс розпізнає продуктивні, нейтральні чи непродуктивні ресурси. Можна виконати індивідуальні налаштування кожного працівника.Наприклад, для дизайнера Photoshop – продуктивна програма, для бухгалтера – непродуктивна. У результаті співробітник бачить, що саме витрачає його час і тоді менше відволікається.