Український офіс Schneider Electric передав вже третю партію обладнання для відновлення інфраструктури країни, а саме:
  • автоматичні вимикачі для захисту від короткого замикання та перенавантаження на напругу 0,4 та 6-10 кВ, зокрема 50 вимикачів 6-10 кВ серії EASYPACT EXE;

  • 2000 автоматичних вимикачів для Київської регіональної електромережі;

  • 1000 автоматичних вимикачів на розподіл між державними підприємствами під контролем Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

ДТЕК вже відзвітував про продовження робіт з заміни обладнання для підвищення надійності мережі, з урахуванням екстреної великої завантаженості та сезону опалення. Наразі у регіоні відбувається заміна обладнання для підвищення надійності мережі, з урахуванням екстреної великої завантаженості та сезону опалення. Також очікується розподіл обладнання від Міністерства енергетики та вугільної промисловості у п'ять регіонів: Харківська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська та Запорізька області.

Нагадаємо, що Schneider Electric вже передав дві партії обладнання вартістю більш, ніж 4 мільйони євро для відновлення необхідного енергопостачання в Україні. Вперше пожертвування було здійснено за підтримки Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Обладнання було використано державними та приватними компаніями, включно з ДТЕК, основним постачальником енергії в Україні, щоб допомогти відновити електроенергію для близько 1,5 мільйонів людей.

Ще 11 березня 2022 року ВЕФ скликав керівників компаній-партнерів, науковців, українських лідерів, зокрема, лідерів громадянського суспільства, щоб обговорити нагальні потреби країни у сфері потужностей та енергетики. Йшлося, насамперед, про підтримку постачання електроенергії та тепла для громадян України з боку бізнесу. Друга партія обладнання була передана на Схід України: автономні засоби освітлення від Schneider Electric, які отримали територіальні громади.

Schneider Electric продовжує допомагати розв'язувати проблеми енергопостачання в Україні та закликає бізнес не залишатися осторонь.

На додаток до пожертвування обладнання, Schneider Electric Foundation підтримує партнерську НУО «SOS Attitude» в організації табору біженців у Молдові.