Майже 8 місяців українське місто Херсон знаходилось під ворожою окупацією. Але на початку листопада ЗСУ звільнили місто та повернули до нього український прапор. Та на жаль, ворог під час відсту зробив усе, аби унеможливити нормальне життя Херсонців. Окупанти знищили майже усі об’єкти критичної інфраструктури та вузли зв’язку, а також вивезли майже все медичне обладнання. На додаток до цього загарбники щоденно обстрілюють місто забираючи життя мирних Херсонців. На сьогоднішній день стан міста близький до гуманітарної катастрофи.

Саме тому, компанія Датагруп-Volia прийняла рішення спрямувати ресурси на підтримку Херсону та її мешканців. За ініціативою керівництва компанії  Датагруп-Volia та Українсько-Ізраїльської місії Frida буде організовано виїзд медичних волонтерів, що складається із майже трьох десятків кращих українських лікарів, які протягом двох днів, будуть безкоштовно опікуватись мешканцями Херсону. Прийом буде здійснюватися на базі Херсонської центральної міської лікарні ім. Тропіних (вул, Комарова, 2), 3 та 4 грудня із 10.00 до 15.00.

Безкоштовний огляд мешканців міста будуть проводити профільні спеціалісти майже з усіх можливих напрямків: терапевти, педіатри, кардіологи, гінекологи та ін. Також у рамках ініціативи херсонцям будуть доступні дослідження УЗД, ЕКГ, глюкозометрія, тести на Covid та Грипп. Про це розповіла директорка БФ «FRIDA» Дарина Ковпак.

Компанія Датагруп-Voliа профінансує переїзд та проживання до міста медиків з усієї країни, а також закупить медичні препарати та витратні матеріали для їх роботи. Зокрема, вже закуплені антибіотики, інсулін, кардіологічні та протизапальні препарати, тести на Covid та Грипп та багато іншого. Також компанія забезпечить медиків двома генераторами та терміналом супутникового зв’язку для доступу в інтернет.

«Мало хто у цьому світі може уявити собі ті жахи та страждання, через які пройшли мешканці Херсону за ці місяці окупації. Але навіть після визволення вони продовжують страждати від наслідків цієї агресивної війни. У місті дуже не вистачає медикаментів, питної води, продуктів харчування та багато іншого. Але українці ніколи не полишають своїх у біді. Тому зараз вся Україна підтримує Херсон усіма силами. І ми, у компанії Датагруп-Volia не могли залишитись осторонь і робимо все можливе, аби повернути український Херсон до нормального життя», – прокоментували ініціативу у компанії Датагруп-Volia.

Телеком-оператор також закликає інших представників великого бізнесу долучатись до цієї ініціативи та допомагати тим, хто це зараз найбільше потребує.