Компанія AMD  оголосила, що платформа AMD Xilinx Automotive (XA) Zynq UltraScale+ MPSoC (багатопроцесорна система на кристалі) була обрана для роботи автоматизованого асистента паркування Aisin (APA). Легко адаптована платформа XA Zynq UltraScale+ дозволяє системі Aisin APA наступного покоління ефективно виявляти пішоходів, транспортні засоби та вільний простір із надзвичайно низьким рівнем затримки. Постачання системи Aisin APA розпочнеться у 2024 модельному році.

Платформа XA Zynq UltraScale+ MPSoC, розгорнута в камерах Aisin APA, поєднує високопродуктивну багатоядерну багатопроцесорну систему на базі Arm® із програмованою логікою класу ASIC, що містить налаштовувані співпроцесори, які можна оптимізувати для задоволення потреб системи, і процесор глибокого навчання для обробки конволюційних нейронних мереж (CNN). Це забезпечує сегментацію зображення на основі машинного досвіду та виявлення об'єктів. Платформа XA Zynq MPSoC забезпечує максимальну ефективність обробки та здатна переносити важливі функції, такі як конвеєрна обробка графіки і відео, на виділені блоки, щоб забезпечити обробку зображень із низьким рівнем затримки.

Aisin APA використовує чотири камери та 12 ультразвукових датчиків, встановлених на автомобілі, для розпізнавання навколишнього середовища і розрахунку маршруту паркування. Потім система керує транспортним засобом відповідно до розрахованого маршруту. Крім того, Aisin APA також виконує автоматичне екстрене гальмування у разі потенційного зіткнення.

«Системи кругового огляду розвиваються. Спочатку вони пропонували просте зшивання кадрів у відео та графічні накладення, що візуально допомагає водіям. Оскільки тепер системи можуть ще й використовувати штучний інтелект для самостійного паркування автомобілів, ми бачимо величезні можливості для задоволення потреб цього сегмента ринку з нашою легко адаптованою платформою Zynq», — відзначили в компанії AMD.