Згідно з останнім рейтингом Тop500, AMD сприяє інноваціям для поліпшення продуктивності й енергоефективності. У списку перераховано 101 суперкомп’ютер, які працюють на базі рішень AMD, що на 38% більше порівняно з 73 у рейтингу за листопад 2021 року. Суперкомп’ютер Frontier, що працює на процесорах і прискорювачах AMD і розташований у Національній лабораторії Ок-Рідж (ORNL), залишається лідером списку Top500 і досягає швидкості 1,1 екзафлопса. Frontier удвічі потужніший за систему на другому місці у списку та навіть потужніший за наступні чотири місця, об’єднані разом. Продуктивність обчислень Frontier зі змішаною точністю становить 7,94 екзафлопса згідно з вимірюваннями HPL-MxP Mixed-Precision Benchmark. Система Setonix, що працює на процесорах AMD EPYC і прискорювачах AMD і розташована у центрі суперкомп’ютерів Pawsey, потрапила до списку Top500 під номером 15, демонструючи швидкість 27,2 петафлопса.

Окрім того, 75% із 20 найкращих систем із рейтингу Green500 працюють на рішеннях AMD. Зокрема, друге місце посідає система тестування і розробки Frontier (TDS), і шосте місце — загальна система. Придбаний агенцією GENCI суперкомп’ютер Adastra забезпечує 58,02 гігафлопса/ват і посідає третє місце у списку. Adastra — перша суперкомп’ютерна система на базі процесорів AMD EPYC 4-го покоління і прискорювачів AMD Instinct MI250.

«На початку 2023 року французька агенція з високопродуктивних обчислень GENCI розгорне додаткову скалярну сегментацію на суперкомп’ютері HPE Cray EX400 під назвою Adastra, розташований у CINES (Монпельє), — розповів Філіп Лавокат (Philippe Lavocat), генеральний директор GENCI. — Ця нова сегментація містить 536 обчислювальних вузлів, кожен із двома 96-ядерними процесорами AMD EPYC 4-го покоління і 768 ГБ пам’яті DDR5».