14 листопада у світі відзначають День боротьби з цукровим діабетом. До боротьби із хронічним захворюванням, яке щороку забирає 1,5 мільйона життів, залучені й кращі ІТ-інженери. Зокрема, фахівці компанії GlobalLogic створюють ПЗ для інноваційних продуктів, таких як інсулінові помпи, сенсори для моніторингу рівня цукру в крові, мобільні застосунки та хмарні рішення. Ці цифрові рішення зменшують ризики ускладнень та покращують життя людей, що мають діабет.

У світі налічується понад 537 мільйонів людей, що живуть із цукровим діабетом . Співпрацюючи з провідними виробниками медичного устаткування, інженери GlobalLogic створюють програмне забезпечення для пристроїв, що замінюють традиційні ін’єкції. Ці девайси відстежують показники пацієнта та у разі потреби пропонують автоматично ввести потрібну кількість інсуліну ультракороткої або короткої дії. Їх можна налаштувати відповідно до повсякдення хворого, його активності та режиму харчування.

Застосування інсулінових помп та рішень на їх основі зменшує частоту епізодів гіпоглікемії для 81,1% респондентів, а також значно покращує їх якість життя з точки зору кращого самопочуття, зниження стресу та підвищення настрою. Це призводить до поліпшення фізичного здоров'я, гнучкості часу прийому їжі та полегшення подорожей.

Подібні рішення дозволяють набагато зручніше та точніше контролювати рівень цукру в крові, а тому знижують ймовірність розвитку ускладнень від цукрового діабету, — пояснює віцепрезидент з інжинірингу GlobalLogic Руслан Агрба. — Ми раді розвивати міжнародні healthcare-проєкти, адже вони сприяють розвитку глобальної індустрії охорони здоров’я та підвищують рівень життя людей у різних куточках світу, і загалом змінюють світ на краще”.

Загалом спеціалісти компанії GlobalLogic підтримують цілісну екосистему: розробляють програмне забезпечення для помп та сенсорного устаткування, набори мобільних застосунків для керування пристроями, а також створюють хмарні рішення для медичних закладів та індивідуальних користувачів, що підвищують якість їхнього життя.