Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10-го покоління містить процесор Intel Core i7 vPro 12-го покоління (у максимальній комплектації), який працює на базі Windows 11 Pro, оснащений сучасною архітектурою, що розумно розподіляє навантаження на потрібний потік у правильний час і дозволяє покращити ефективність роботи пристрою. Через невелику вагу, яка становить всього 1,12 кг, лептоп зручно брати на зустрічі, в офіс, у відрядження та подорожі.

Новинка працює до 19-ти годин в автономному режимі, а завдяки технології Rapid Charge запас батареї можна поповнити з 0% до 80% за 60 хвилин.

Розробники удосконалили якість відеодзвінків завдяки панелі Communications Bar, яка оснащена камерою з роздільною здатністю Full HD, опційною інфрачервоною камерою (ІЧ) та технологією Computer Vision. Для покращення звуку інженери Lenovo оснастили панель Computer Vision чотирма 360-градусними мікрофонами із вбудованим шумозаглушенням на основі штучного інтелекту та технологією Dolby Voice.

Для якісної та деталізованої графіки ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 в максимальній комплектації оснащений сенсорним 4K-дисплеєм з роздільною здатністю WQUXGA (3840х2400). Усі 14-дюймові панелі мають співвідношення сторін 16:10 з тонкими рамками. Дисплей новинки має низьке енергоспоживання та сертифікат Eyesafe про знижене випромінення синього світла. 


Дотримання стандартів Міністерства оборони США MIL-STD 810H при тестуванні ноутбука Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 — гарантія витривалості та довговічності. Про перегрів пристрою можна не турбуватись, бо ноутбук оснащений двома вентиляторами й вентиляційною системою на задній панелі, що забезпечує охолодження навіть при дуже інтенсивній роботі.

Безпеку ноутбука забезпечують додаткові біометричні засоби — кнопка живлення з вбудованим зчитувачем відбитків пальців та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з ІЧ-камерою. Функція виявлення присутності, яка працює на основі Computer Vision, може автоматично заблокувати пристрій при віддаленні власника. Технологія безпеки інформації PrivacyGuard забезпечить конфіденційність, ніхто не бачитиме те, що відбувається на екрані. Знайти місцезнаходження свого лептопа тепер дуже легко завдяки функції Tile, яку можна законектити зі смартфоном. Для цього треба тільки завантажити послугу Tile на свій телефон, налаштувати та активувати сервіс.

Модель Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 доступна за ціною від 92 299 грн.

Технічні характеристики ThinkPad X1 Carbon Gen 10

Процесор: Intel® Corei7 vPro® 12-го покоління (в максимальній комплектації)

Дисплей: 14" WQUXGA (3840x2400), матриця IPS, низьке енергоспоживання, сенсорний інтерфейс SOFT Touch, технологія Dolby Vision, DCI P3 100%, 500 ніт, сертифікат Eyesafe про низький рівень випромінення синього світла

Пам’ять: До 32 ГБ LPDDR5, 5200 МГц, вбудована (двоканальна)

Операційна система: Windows 11 Pro (в максимальній комплектації)

Акумулятор: 57 Вт·год, технологія швидкої підзарядки Rapid Charge (потрібен блок живлення 65 Вт або вище)

Сховище: Твердотільний накопичувач PCIe SSD Gen 4 Performance до 2 ТБ

Відеокарта: Intel® Iris Xe

Порти: 2 x USB-C Thunderbolt 4, 2 x USB-A 3.2 Gen 1, комбінований роз'єм для навушників/мікрофона, HDMI 2.0b, опційно: слот для карти Nano SIM

Габарити: 15,36 мм x 315,6 мм x 222,5 мм

Вага: Від 1,12 кг