Китайська Lenovo повідомила про плани в найближчому майбутньому вивести на глобальний ринок наступне покоління своїх серверів ThinkSystem. Їхня характерна відзнака полягає в тому, що в них буде використовуватися 4-те покоління процесорів AMD Epyc (кодова назва Genoa) та Intel Xeon Scalable (кодова назва Sapphire Rapids). Це абсолютно нові чипи, які ще навіть не були офіційно представлені.

Всього Lenovo має намір випустити 13 моделей з портфеля ThinkSystem V3. В цю кількість будуть входити стійкові сервери, одна баштова, моделі серії SD з ущільненим компонуванням компонентів і три бізнес-критичні. Притому три останні будуть постачатися тільки з процесорами Intel.

Також, на базі цих серверів в перспективі буде випущено нове покоління гіперконвергентних систем Lenovo ThinkAgile, які використовують платформи віртуалізації Microsoft, Nutanix та VMware.

Окрім нових процесорів AMD та Intel в системах ThinkSystem V3 будуть застосовані також інноваційні технології оперативної пам'яті DDR5 та шини вводу/виводу PCIe 5.0. В серії SD буде впроваджено удосконалена фірмова технологія водяного охолодження серверів Neptune. Планується, що застосування Neptune на 40% скоротить енергоспоживання сервера та значно полегшить охолодження.