Компанія ViewSonic Corp. анонсувала перше в галузі комплексне рішення зі складним світлодіодним дисплеєм All-in-One Direct View. Складна конструкція значно зменшує розмір пакування – фактично в два рази – що зручно при транспортуванні. За рахунок більшої мобільності та меншої вартості доставки рішення може використовуватись у різних сферах, зокрема, в торговому та готельному бізнесі.

Світлодіодний дисплей Direct View з діагоналлю 135 дюймів має екран з роздільною здатністю 1080p Full HD, яскравістю до 600 нит і безрамковими краями товщиною 5 мм.

Система складається з світлодіодних модулів, ящиків, блоку системного управління та моторизованої стійки для підлоги, попередньо зібраних у транспортувальному контейнері. Після розпакування комплекс можна встановити всього за 10-15 хвилин. Натисканням кнопки керування можна легко відрегулювати висоту стійки, а для зручності повторного використання є три попередні налаштування висоти. Дисплей на колесах, що обертаються на 360°, можна вільно переміщати по залі.


Для підключення та трансляції контенту у режимі реального часу передбачено вбудований Wi-Fi модуль. Підтримуються функції відображення контенту з кількох джерел – режим «картинка в картинці» (Picture-in-Picture) дозволяє відображати матеріали з двох пристроїв в основному та вставному вікнах; в режимі «картинка поруч із зображенням» (Picture-by-Picture) на одному екрані відображаються зображення з чотирьох різних входів.