Національний телеком оператор відновлює мобільний зв`язок у щойно звільнених населених пунктах Харківської області. Послуги мобільного зв`язку від Київстар повернуто у десять звільнених міст і селищ у Вовчанському, Ізюмському, Чугуївському та Балаклійському районах Харківщини.

Як зазначають телеком спеціалісти Київстару, які беруть участь у відновлюваних роботах, «компанія успішно долає складнощі, які виникають при будівництві і обслуговуванні стільникових базових станцій у звільнених населених пунктах. Зокрема, при відсутності електроенергії для підтримки роботи мережі використовуються стаціонарні і пересувні дизель-генератори. А там, де волоконно-оптична інфраструктура сильно пошкоджена, інженери Київстару застосовують обладнання Starlink».

Також Київстар продовжує будівництво мережі 4G на всій підконтрольній Україні території для стабільної роботи послуг зв`язку та інтернету. Так, за 8 місяців 2022 року спеціалісти компанії збудували 302 нових базових станцій мобільного зв’язку, а також здійснили роботи з оновлення та модернізації 5,5 тисяч працюючих базових станцій. За шість місяців 2022 року національний телеком оператор інвестував у будівництво та розвиток телеком мережі в Україні майже 1,7 мільярдів гривень.