Компанія SonicWall, американський виробник рішень з мережевої кібербезпеки, випустила нову серію дводіапазонних бездротових точок доступу SonicWave 600, які використовують технологію WiFi 6 (802.11ax).

Для захисту бездротової мережі від кіберзагроз ці пристрої застосовують «пісочницю» Advanced Threat Protection (ATP), механізми перевірки оперативної пам'яті Real-Time Deep Memory Inspection (RTDMI) та пакетів Reassembly-Free Deep Packet Inspection.

Зараз лінійка SonicWave 600 складається з двох моделей SonicWave 641 та SonicWave 681. Перша з них використовує 8 вбудованих антен та обладнана мережевим портом 2.5GbE і може отримувати живлення PoE за протоколом 802.3at. Старша модель відрізняється від SonicWave 641 наявністю 12 вбудованих антен, мережевого порту 5GbE та підтримкою технології PoE 802.3bt type 3. Як і інші точки доступу SonicWall, ці пристрої підтримують її платформу управління мережевим обладнанням з хмари Wireless Network Manager (WNM). В кінці року компанія планує випустити наймолодшу модель серії SonicWave 621.