Компанія Schneider Electric передала електротехнічне обладнання вартістю 1,5 мільйона гривень для відновлення необхідного водопостачання в місті Миколаїв.

В Миколаєві була пошкоджена наземна ділянка водоводу. Це унеможливило централізовану подачу питної води мешканцям міста. Відремонтувати ділянку неможливо, оскільки трубопровід знаходиться у небезпечній зоні. Подібна ситуація може спричинити масштабну гуманітарну та техногенну катастрофу не тільки у місті, а й у всьому Південному регіоні України.

Щоб запобігти катастрофі, Миколаївська обласна адміністрація та комунальне підприємство МКП «Миколаївводоканал» розробили план будівництва нового підземного водозабору для забезпечення резервного (аварійного) водопостачання з підземних водоносних горизонтів м.Миколаїв та звернулись до «Шнейдер Електрік Україна» з проханням долучитись до проєкту.

Своєю чергою, компанія запропонувала надійне рішення, використовувати частотні перетворювачі AltivarProcess, для максимальної продуктивності помп, та запобігання перевантаження двигунів для стабільної роботи.

«Після встановлення десяти частотних перетворювачів Schneider Electric функціонування помпового обладнання стало надійнішим, забезпечило високу ефективність обладнання, а також збільшило експлуатаційний термін служби обладнання. Тепер ми подаємо рівно стільки води, скільки потрібно споживачам і з необхідним тиском, не турбуючись при цьому, що втратимо зайву електроенергію та збережемо дорогоцінне обладнання для подачі то фільтрування води. Приємним бонусом стало ще те, що частотне регулювання дозволяє заощаджувати чималі кошти», - коментує Директор МКП «Миколаївводоканал» Поздняков Олександр Васильович.

В координації з Благодійним Фондом «Позитивна Енергія», Миколаївською Міською радою Управління капітального будівництва, Миколаївською обласною адміністрацією, керівництвом водоканалу подароване обладнання вже доставлено, встановлено на помповій стації та успішно працює на користь мешканців Миколаєва.