Національний мобільний оператор «Київстар», український гурт «Океан Ельзи» та фонд допомоги армії «Повернись живим» об’єднали зусилля, аби зібрати кошти на нові якісні авто для ЗСУ. Київстар виділяє 10 млн грн на закупівлю транспортних засобів для гуманітарних потреб ЗСУ та закликає охочих долучитися. Зробити свій внесок можна за посиланням.

У межах ініціативи відбулася прем’єра відео на нову пісню гурту «Океан Ельзи» – «Квіти мінних зон». Ця художня робота закликає пам’ятати про тих, хто щодня захищає нашу свободу та виборює перемогу для України на полі бою. Кошти від монетизації кліпу, пісні на музичних платформах, також будуть долучені до збору. Більше переглядів – більше зібраних грошей на пікапи. 

Підтримати ініціативу можна перерахувавши будь-яку суму на рахунок БО «Повернись живим» за цим посиланням. Абоненти передплати Київстар мають додаткові можливості долучитись до збору: встановити унікальну Суперсилу «Допомога ЗСУ» у тарифах LOVE UA або відправити благодійні СМС на номер 88009. Детальніше про усі можливості допомоги за посиланням.  

Всі залучені кошти будуть перераховані до благодійного фонду «Повернись живим», який вже 8 років забезпечує військових сучасною технікою, а також проводить спеціальні тренінги, які допомагають захищати Україну.

«Пікап, певно, найзручніше авто для військових. У фронтових умовах нова машина — не просто засіб пересування, це ще й запорука безпечного виконання завдань. В бою, або під час обстрілу, військові не повинні думати про справність машини й про те, чи витримає навантаження її двигун, або, чи не підведуть гальма. Саме тому ми збираємо на чергову партію саме нових пікапів, і сподіваємося, що нашу спільну ініціативу підтримають усі небайдужі», — коментує Олег Карпенко, керівник напрямку по роботі з партнерами «Повернись живим».

Збір коштів триватиме до 24 серпня 2022 року. Слідкуйте за оновленнями й результатами у соціальних мережах Київстар, Океан Ельзи та Повернись живим.