Компанія Dell Technologies анонсувала баштову робочу станцію старшого класу Precision 7865, яка використовує процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX.

Нова модель Precision позиціонується вендором як рішення для роботи з важкими програмами, включаючи САПР, обробку цифрового відео та моделювання, програми Data Science, системи штучного інтелекту та віртуальної реальності.

У максимальній конфігурації вона містить 64 процесорні ядра зі 128 потоками команд, 1 Тбайт оперативної пам'яті DDR4 ECC, дискову підсистему ємністю 56 Тбайт і підтримує установку двох графічних карт. Також нова робоча станція обладнана мережевими портами 1GbE та 10 GbE, п'ятьма USB-портами Type-C та п'ятьма USB-портами A і як опція може використовувати Thunderbolt 3.

Інженери Dell розробили для Precision 7865 нову конструкцію корпусу з шестигранними вентиляційними отворами, що забезпечують краще охолодження критичних компонентів та знижують рівень шуму. До речі, це дозволило на 14% зменшити розміри корпусу порівняно з баштою аналогічного класу Precision 7820.

Вендор повідомляє, що ростачання нової моделі почнеться протягом літа.