З лютого 2022 року компанія Київстар модернізувала 3 тисячі базових станцій, підключивши на них сучасну технологію LTE-900. В основному це базові станції, які знаходяться у невеликих містах і селах з населенням до 2000 людей. Завдяки цьому збільшено ємність мережі і покращено якість 4G у 3500 населених пунктах у 19 областях України. Серед них – Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Полтавська, Сумська та інші області України, де наразі не ведуться активні бойові дії.

Крім того, для кращого задоволення потреб абонентів у якісному мобільному інтернеті Київстар у 2022 році збудував 140 нових базових станцій. З метою покращення якості зв`язку в регіонах інтенсивного дата-трафіку компанія також розпочала освоєння частот діапазону 2300 МГц, які отримала від держави на період дії військового часу в країні.

Від початку війни майже 5 мільйонів абонентів компанії переїхали з великих міст до невеликих селищ у межах своєї області, а ще 4 мільйони – переїхали з інших регіонів у Західні області України. У зв`язку з цим телеком оператор збільшує ємність мережі і покращує якість радіо покриття у місцях зростання інтернет-трафіку.   

Від початку військових дій спеціалісти телеком оператора усунули тисячі аварійних ситуацій, які виникли внаслідок пошкодження телекомунікаційної інфраструктури, замінили майже 30 тисяч метрів зруйнованих волоконно-оптичних ліній, здійснили 3,5 тисячі ремонтних робіт на баштах стільникового зв’язку. Більш як 90% телеком інфраструктури компанії працює у штатному режимі, забезпечуючи зв`язок і швидкісний інтернет для потреб абонентів, державного сектору і приватних компаній.